Cilvēcisko attiecību harmonijas pamatā ir saskarsme, sarunas, smaidi. Skaistums, veselība, veiksme vienmēr iet cieši blakus. Mēs strādājam, lai tie pavadītu Jūs gan sadzīvē, gan biznesā. Reizēm ir jāpamana apslēpta pērle un jāatklāj tā, reizēm jāizlabo sabojātais! Mūsu pacientiem to palīdz sasniegt vismūsdienīgākās tehnoloģijas un dakteru meistarība.

Antīkais ārstēšanas princips: Nekaitēt! mūsdienās ir īpaši aktuāls, tāpēc mēs izmantojam visu labāko zinātnē, tehnikā un materiālos, lai šo principu realizētu. Bet pats galvenais mēs palīdzam saviem pacientiem saglabāt dabas doto pilnību, nosargāt veselību, jaunību un labu garastāvokli, lielu uzmanību veltot riskanto zonu profilaksei.

Ja acis ir dvēseles spogulis, tad smaids rakstura spogulis. Vēlam, lai Jūsu smaidā staro šarms un dzīvesprieks!

Klīnika Dental Estētika darbības mērķis stomatoloģiskā veselība, kas ir pamatā cilvēka skaistumam un kas nodrošina viņam dzīvesspara rezerves un labu pašsajūtu.

Mēs atjaunojam dabas doto harmoniju, kura tiek pakļauta dažādiem pārdzīvojumiem stresa, baiļu, nepareizas ēšanas un nepilnīgas higiēnas dēļ. Mēs pacientiem piedāvājam izvērstu un vispusēju ārstēšanas programmu un estētisko medicīnu, nevis caurumu aizlāpīšanu.

Klīnikā strādā labākie speciālisti praktiķi, kuri patstāvīgi pilnveido savas zināšanas un prasmes un kuri izvērtē pacienta veselību kopumā, nevis pa daļām. Mēs sadarbojamies ar ārzemju medicīnas speciālistiem, mācoties no viņiem, un aicinot viņus konsultēt mūsu pacientus.

Dakteriem palīdz vismūsdienīgākais aprīkojums, tehnoloģijas un materiāli. Galvenais kritērijs to izvēlē darba kvalitāte un rezultātu noturība, kas ļauj pacientam dot garantiju par katru sniegto pakalpojumu veidu.

Mēs mācām pacientiem, kā efektīvi rūpēties par zobiem, dodot priekšroku slimību profilaksei nevis to seku ārstēšanai.

Для маленьких пациентов и их родителей мы создали увлекательную обучающую программу – KIDS Dental IQ.

Познакомьтесь с нашими специалистами здесь.

img_6648
proverjajut-drug-drugu
natalie-treatment3
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search